Osiedle Chojnicka - Inwestor
519 613 624
6.jpg wew1.jpg wew4.jpg wew2.jpg wew3.jpg 1.jpg

Inwestor
Zaufaj profesjonalistom


Inwestorem oraz Generalnym Wykonawcą Osiedla Chojnicka w Bytowie jest firma budowlana ELWOZ. Działamy na rynku nieprzerwanie od ponad 40 lat realizując z roku na rok bardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie i logistycznie inwestycje budowlane.

Jakość naszej pracy każdego dnia doceniają dziesiątki tysięcy osób: pracujących, uczących się, wypoczywających i mieszkających w inwestycjach przez nas realizowanych.

Od dnia założenia firmy przez Kazimierza Woźniaka do chwili obecnej nadrzędną dewizą która przyświeca ponad 500 pracownikom firmy jest wykonywanie prac solidnie, na jednakowo wysokim jakościowo poziomie, ze sprawdzonych materiałów i podzespołów. Motto firmy, które może potwierdzić wielu naszych Klientów brzmi „Zadowolenie Klienta jest najważniejsze”.

Realizując nasze projekty budowlane korzystamy z własnego nowoczesnego i specjalistycznego sprzętu. Posiadamy własną bazę serwisową, certyfikowany dział produkcji oraz stale powiększającą się bazę transportową. Pozwala nam to na zapewnienie najwyższej jakości usług potwierdzanych od 2001 roku certyfikatem ISO 9001: 2000.

Spółka Elwoz jako deweloper buduje nie tylko Osiedle Chojnicka w Bytowie ale również zrealizował inwestycję mieszkaniową w Lęborku pod nazwą Kamienica Warszawska a także jest Inwestorem i Generalnym Wykonawcą Osiedla Kazimierz w Gdańsku.

 

Kontakt
Skontaktuj się z nami

Z przyjemnością umówimy się z Tobą w dogodnym terminie i przedstawimy wszystkie szczegóły oferty. Jesteśmy dostępni 24h mailowo i Pn-Pt 9:00 - 19:00 telefonicznie.

Osiedle Chojnicka
Biuro sprzedaży
(po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym)
ul. Dworcowa 17a
77-100 Bytów
e-mail: biuro@osiedlechojnicka.pl

Dział sprzedaży
Maciej Rogacewicz
tel.kom. 519 613 624

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że administratorem Państwa danych jest Elwoz Budownictwo Sp. z o.o. z siedzibą w Szklanej, więcej informacji znajdą Państwo w polityce prywatności. Przesłanie danych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych.